Boodyy Ružové Body s dlhým rukávom s menom dieťaťa Medvedík Dievča

Krásne body s dlhým rukávom s originálnym nápisom, v ktorom Váš malý poklad zažiari. Napíšte nám meno a my Vám ho vy vyrobíme :). Nájdete iba u nás. Body s dlhým rukávom má...
Doporučená ponuka Boodyy.sk

Materiál
bavlnené
Rukávy
s dlhým rukávom

Rýchle dodanie,skvelý prístup a super kvalita.Odporúčam

Sú KRASNE A DOBRý MATERIAL

• , zakúpené v Boodyy.sk

Veľmi dobrý materiál, aj farba, vyzerá presne ako na reklamnom obrázku.

Materiál
bavlnené
Rukávy
s dlhým rukávom

Napíšte nám meno a my Vám ho vy vyrobíme :). Nájdete iba u nás.

Body s dlhým rukávom má zapínanie na cvočky medzi nožičkami a pri krku pre čo najpohodlnejšie obliekanie. Vyrobené na Slovensku z kvalitnej 100 % bavlny.

Na sklade • Viac variantov2,45 €97 % • 437×Ďalšie informácie

Rýchle dodanie,skvelý prístup a super kvalita.Odporúčam

Sú KRASNE A DOBRý MATERIAL

• , zakúpené v Boodyy.sk

Veľmi dobrý materiál, aj farba, vyzerá presne ako na reklamnom obrázku.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • Viac variantov2,45 €97 % • 437×Ďalšie informácie
  • , zakúpené v Boodyy.sk

Bodinko z príjemnej bavlny s milým motívom. Dodanie aj návrh podľa môjej predstavy dodaný extrémne rýchlo.
    Všeobecné som po dlhej dobe bola s nejakým internetovým obchodom veľmi spokojná